Yarışmacı Girişi:
Rumuz
Şifre
Kimler Başvurabilir

Yarışmaya başvurular Öğrenci ve Profesyonel olmak üzere iki ayrı kategoride gerçekleştirilecektir.

Genel Katılım Kuralları:

Ögrenci ve profesyonel kategorilerinin ikisi için geçerli olacak genel katılım kuralları alttaki maddelerde belirtilmistir.

5.1. Yarısmacılar en fazla üç farklı proje ile yalnızca bir kategoriden (ögrenci ya da profesyonel) yarısmaya katılabilir.

5.2. Yarısmaya cemerdustengercege.com adresinden kayıt olunması ve basvuru sürecinin web sayfası üzerinden tamamlanması gerekmektedir.

5.3. Cemer Kent Ekipmanları A.S. çalısanlarından ya da jüri üyelerinden herhangi birinin ortagı, çalısanı ya da birinci dereceden akrabası olanlar yarısmaya katılamazlar.

5.4. Yarısmaya katılan her proje için özgünlük, daha önce üretilmemis olması, kamuya sunulmamıs olması, benzer baska bir yarısmada dereceye girmemis ve ödül almamıs olması sartları aranmaktadır. Bu kosulların aksinin tespiti durumunda, ilgili proje diskalifye edilecektir. Böyle bir durumda oldugu saptanan ödül almıs projenin ödülü geri alınır ve derecesi iptal edilir. Yarısmaya gönderilen projelerin özgün degerlerinin olmaması ve üçüncü kisilerin söz konusu tasarımla ilgili hak iddia etmeleri durumunda tüm sorumluluk yarısmacıya/ yarısmacılara aittir.